Кеше осы ресторанда жездеміздін жылын өткізді балалары. Риза болдық. Рахмет.
Т
Таңшолпан Амангелдіқызы
3 августа 2025 г.
Әкеміздін қырқын осында өткізіп едік, жақсы екен, ұнады. Админ официанттар тез жасап бәрін, көмектесіп жүрді, енді жылдығын биыл осында жасайын деп отырқ👍👍👍
A
Alikhan .
1 августа 2025 г.
This restaurant was really good. The servers were so friendlyand polite. An entrée was so delicious. I enjoyed everything in this restaurant.
А
албва .
1 августа 2025 г.
Хороший ресторан. Еда вкусная, всё халяль. Официанты вежливые, обслуживают быстро. Уютно, чисто. Можно провести поминки — есть отдельный зал. Нам всё понравилось. Спасибо! Өте керемет болды
F
FIGOCHI YSKO
31 июля 2025 г.
Мұмтаз өте күшті жер ,кухнясы халял ,официантары күшті даярлайды , ұжымдар керемет және әдемі өтеді рақмет!