Мастер Жібекке рақмет. Жұмысына тыңғылықты, жауапты. Клиенттеріне деген сыйластығы анық байқалады. И приятная в общении❤️❣️
E
Elina Elina
3 октября 2025 г.
Студия понравилась, всегда чисто, персонал приветливый. Мастер Жибек профессионал своего дела
А
Айнаш Нуртлеуова
3 октября 2025 г.
Спасибо мастеру Жибек, мне все очень нравится ❤️
G
Gulbakyt
29 сентября 2025 г.
👍👍
A
Ayazhan
29 сентября 2025 г.
Приятный мастер👍,уютная студия, индивидуальный подход и совсем безболезненная процедура. Прошла уже 4 процедуры и результат шикарный🔥🫰
B
Balnur
17 сентября 2025 г.
Керемет студия іші жарық таза супер атмосфера және персонал қызметкерлері де адамгершілігі мол өз ісіне жауапкершілікпен қарайтын тиянақты адал сыйлай білетін жан.Еңбектеріңіз жемісті берекелі болсын барлық жақсылықты тілеймін 😘👍🫶